Spalio mėnesio pamatiniai savaitgaliai

  • by

2019 m. spalio mėnesį įvyko du pamatiniai Sutuoktinių susitikimų savaitgaliai: spalio 10 – 12 d. rekolekcijos sutuoktiniams vyko Trinapolyje, spalio 25 – 27 d. – Žemaičių Kalvarijoje. Ir Vilniuje, ir Žemaitijoje dalyviai išgyveno ypatingą laiką, apmąstydami tarpusavio ryšį ir santykį su Dievu. Tai buvo paskutiniai šių metų Sutuoktinių susitikimų savaitgaliai. 2020 m. savaitgalių datos bus paskelbtos vėliau.

Sutuoktinių susitikimų savaitgalis Kupiškyje

  • by

Savaitgalis Kupiškyje pasibaigė. Ačiū komandai, ačiū kunigui Albertui už palydėjimą. Džiaugiamės šauniomis dalyvių poromis. Keletas dalyvių minčių:Čia buvo atverti vartai į dialogą… o toliau, reikia daug dirbti…Didžiulė bendrystė… atviri liudijimai… buvau pamiršęs, kad turiu tiek daug jausmų…Labai džiaugiuosi, kad yra vyresnės poros, kurios dalijasi savo liudijimais….man buvo svarbu išgirsti jusSavaitgalis labai paveikė… labai patiko…

Porekolekcinis susitikimas Telšiuose

  • by

Kovo 10 d., sekmadienį, įvyko jau penktasis porekolekcinis susitikimas Telšiuose. Dalintasi tema “Dialoge su Dievu”. Atvyko poros iš Nidos, Tauragės, Plungės… Kiekvienos poros dalinimasis ir kanauninko Andriejaus atliepimas drąsino ir įkvėpė.Kitas porekolekcinis susitikimas Telšiuose vyks balandžio 7 d. 16 val.

Kupiškis – pašventinta koplyčia

  • by

Kovo 3 d. Kupiškio parapijos namuose buvo iškilmingai pašventinta koplyčia. Jai suteiktas Šventosios Šeimos titulas. Taigi kovo pabaigoje vyksiančiame savaitgalyje galėsime melstis šioje jaukioje ir šiltoje koplytėlėje. Nuotraukoje – “Sutuoktinių susitikimų” šeimos su vyskupu Linu Vodopjanovu OFM.

Vilniečių animatorių susitikimas

  • by

Kovo 2 d. Vilniuje šv. Kazimiero bažnyčioje vyko vilniečių animatorių susitikimas. Džiaugiamės, kad mus aplankė JE vyskupas Arūnas Poniškaitis. Ir ne tik aplankė, bet dalyvavo visame susitikime: su dalinimusi, rašymu, įžvalgomis, pajuokavimais ir palinkėjimais. Kartu su Ekscelencija svarstėme, kodėl dažnai yra nelengva dalyvauti judėjime, nors ir suprantame, kad tai naudinga… “Netgi ir tuomet, kai liudijame savo patirtį, liudijame Viešpatį. Dievas yra mūsų patirtyje”,- drąsino Vyskupas. Mus lydėjęs kunigas Saulius Bužauskas… Read More »Vilniečių animatorių susitikimas