Savaitgalio rekolekcijos Žemaičių kalvarijoje

“Sutuoktinių savaitgalio rekolekcijos” – skirtos vedusioms poroms, norinčioms atkurti savo santykius ir gerinti savo bendrystę. Dalyvavimas rekolekcijose padės Jums geriau suprasti vieni kitus ir stiprinti ryšius. Tai yra puikus būdas poroms per savaitgalį atsipalaiduoti, atgauti jėgas ir gerinti savo santykius.

Rekolekcijų metu dalyvauja apie 10-15 porų. Dalyvių amžius ir santuokos stažas nėra ribojamas. Programą veda trys-keturios sutuoktinių poros ir kunigas, kurie savo liudijimais padeda dalyviams apmąstyti tarpusavio ryšį, naujai išgyventi tarpusavio dialogą ir suvokti Dievo planą santuokai.

Dalyviams nereikia viešai kalbėti, dalytis patirtimi. Rekolekcijos prasideda penktadienį 18 val., tęsiasi visą šeštadienį ir baigiasi sekmadienį apie 14 val.

Kaina porai yra 190 Eur. Jei lėšų trūkumas yra vienintelė kliūtis dalyvauti, organizacija stengsis padėti. “Sutuoktinių susitikimai” yra nepelno siekianti organizacija, kuri išsilaiko dalyvių ir rėmėjų lėšomis. Visi rekolekcijų vedėjai dirba neatlygintinai.

Į artimiausias rekolekcijas registruokitės čia:

Sutuoktiniu ziedai prie lauzo